Gdybym znów miała 9 lat…

…to ciągnęłabym mamę i tatę za rękaw, żeby kupili mi Fashion Show. Ta gra bardzo przypomniała mi o innej, którą ogrywałam do upadłego za smarkacza. O jakiej i dlaczego?

Fashion Show pojawi się na sklepowych półkach niedługo, bo już w maju. Jest to przepięknie wydana gra o projektowaniu ubrań. Nauczymy się tu trochę o różnych stylach, dodatkach, kolorach. Ja z radością powitałam tę pozycję na stole, ponieważ jako młoda dziewucha, kochałam się w ubraniach i grze Moda i Modelki – którą nadal można dostać w sklepach. Fashion Show ròżni się tak naprawdę wszystkim od wyżej wspomnianej, ale ma bardzo podobny feel. Czy nostalgia przejęła górę? Czy to gra tylko dla dziewczyn? Czy WARTO?

WYKONANIE

Zacznę od szaty graficznej, która naprawdę powala! Każda karta ma unikatowy obrazek przedstawiający daną część garderoby. Wszystko z najmniejszymi detalami! Prace niczym prosto z atelier projektantów! To na pewno obudzi zapał w niejednym młodym designerze.Co do strony technicznej, to pudełko jak i tekturowy insert są bardzo dobrej jakości. Karty są matowe, do tego kilka tekturek i guzików – łatwych do zastąpienia plastikowymi/drewnianymi.

ATMOSFERA

Wczujcie się – macie około 10 lat, widzicie przepiękne obrazki ubrań i manekiny – czujecie się jak projektanci? Ja tak!

REGRYWALNOŚĆ

To jest ta sama gra za każdym razem, ale też i o to chodzi! Jak już się opanuje zasady, to wtedy skupiamy się na rozgrywce – a dzieciakom to przychodzi trudniej. Zatem powtarzalność w tym wypadku nie jest zła!

TRUDNOŚĆ I CZAS

Nie jest to trudna gra ale wymaga komjinowania, a dodatkowo jest bardzo szybka. Czego chcieć więcej?

OCENA 8/10

0 Udostępnień